Öğrenci Hizmetleri >Öğrenci HizmetleriVaughn öğrencilerinin akademik tecrübelerini zenginleştirmek için bir dizi hizmet sunar. Kafeteryada sunduğu yemek ve atıştırmalıklardan tutun internete girmenize yardım sağlamak ve dönem için gerekli kitaplarınızı almanıza yardım etmeye kadar pek çok çeşitli hizmetlerdir bunlar. Vaughn öğrenci hizmetleri size yardım etmek için her daim hazırdır.


 • Öğrenci işleri ofisi

 • Kitapçı

 • Kafeterya

 • Kampüs Güvenliği

 • Bilgisayar Servisi/ Teknoloji Bilgi Desteği

 • Öğrenci Spor Merkezi

 • Sağlık Sigortası

 • Acil durum Mesaj Servisi

 • Kilitli Dolap Kiralama


Öğrenci İşleri Ofisi

 • Öğrenci kimliği ve otopark izni verir

 • Dolap kiralama

 • Spor merkezi ve dinlenme/eğlence alanının yönetimiyle ve başka birçok servis ile ilgilenir.


Mercado Café

Vaughn, öğrencileri için haftanın yedi günü açık bir kafeterya hizmeti sunuyor. Hafta içi sabah 7den akşam 8e kadar, hafta sonları sabah 10dan akşam 6ya kadar açık. Kafeteryanın menüsü, günün spesiyalleri, hızlı ve paket olabilecek atıştırmalıklar, çeşitli çorbalar, salatalar, sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler gibi pek çok seçenek içeriyor. Kampüs içinde yaşayan öğrencilerin yemek planını almaları zorunlu tutuluyor. Kampüs dışında yaşayan öğrencilerimiz de zorunlu olmasa da yemek planı almayı tercih edebilirler.


Kampüs Güvenliği

Üniversitedeki güvenlik her bireyin güvenliği öncelik olarak almasına bağlıdır. İkinci İnsan Kaynakları Başkan ve Üniversite Hizmetleri Yardımcısı Paul Miranda, üniversite imkânlarını koruyacak anlaşmalı güvenlik servisinin koordinasyonunu ve denetlemek ve yönetmektedir. Güvenlik servisi çalışmaların korunması ve uygulanması için eyalet yasası gereğince gözetmek ve nöbet tutmak için eğitilmeleri zorunludur. Güvenlik kameraları ve ışıklar bu hizmete yardımcı olmaktadır. Kampüs güvenliğinin tutuklama hakkı olmadığı için, en yakın polis ve havayolu güvenliğiyle yakın gelişmeler üniversitenin çabalarına yardımcı olmaktadır.


Bilgisayar Olanakları ve Teknoloji Bilgi Desteği

Birçok sene içinde Vaughn College öğrenciler için 1 milyon dolarlık bir bilgisayar ağı, fakülte ve çalışan sağladı. Buna kampüsün her yerinden ulaşılabilen kablosuz internette dâhil.


Öğrenci Spor Merkezi

Mercado Café’nin hemen yanında bulunan ana binada yer alan, yarım zamanlı eğitmenlerle çalışacağınız, kendinizi ve vücudunuzu iyi hissettirecek spor merkezi size bekliyor. Ağırlık kaldırma çalışmaları, kardiyovasküler ekipmanlar, sabit bisiklet ve birçok farklı sağlığınıza yardımcı ekipmanla donatılmıştır. Bu spor merkezine giriş yapabilmek için gerekli kabul formunun doldurulması ve öğrenci kartınızın arkasına bir sticker yapıştırılması


Sağlık Sigortası

Amerikan Üniversite Öğrenci Birliğinin(ACSA) vasıtasıyla Vaughn öğrencilere sağlık sigortası planı sunuyor. Öğrenci bütçesine uygun, ihtiyaçlarını kapsayan bir sağlık sigortası oluşturulur.


Acil durum Mesaj Servisi

Acil bir durumda, fırtınalı ya da karlı havalarda veya herhangi bir etkinlik olduğunda telefonunuza uyarı gelmesini ister misiniz? O zaman hemen acil durum mesaj servisine kaydolun.


Kilitli Dolap Kiralama

Kampüsteki sınırlı sayıda olan kilitli dolaplar en düşük ücretle kiralanabiliyor. Dolaplar yurdun içindeki ana katta koridor boyunca, aynı zamanda alt kattaki öğrenci salonunda bulunmaktadır. Öğrenciler bu dolapları dönem ya da yıl başına kiralayabilirler. Dolaplar süre bitiminde tamamen boşaltılmalıdır. Dolapların boşaltılmasından 1 hafta sonra eğer hala içinde eşya mevcutsa, bu eşyalar atılacaktır. Dolapların mülkiyeti Vaughn College’a aittir ve bu dolapları ve içindeki eşyaları kontrol etme hakkına sahiptir.